GROUND SAFETY FOR SECURITY

Pomimo początkowo planowanego przeznaczenia systemu Ground Safety dla celów lotnictwa komunikacyjnego, jego szerokie funkcjonalności wpasowują się w wiele innych obszarów. Wszędzie tam, gdzie pracuje wiele osób, pojazdów i maszyn zachodzi potrzeba prowadzenia kontroli nad ich przemieszczaniem w czasie rzeczywistym.

GS nie tylko umożliwia bieżący nadzór nad wybranym terenem, ale również gwarantuje niepodważalność danych, które szyfrowane są autorską metodą kryptograficzną. Wszystkie przemieszczenia rejestrowane są trzema niezależnymi kanałami. Istnieje więc możliwość odtworzenia trasy nawet bez zasięgu antenowego lub w przypadku awarii. Aplikacja umożliwia generowanie spersonalizowanych raportów zawierających dane odnośnie tras, czasu pracy czy alertów.

 

 

Jednym z obszarów, dla których system GS będzie idealnym narzędziem wspomagającym pracę jest branża OCHRONY OSÓB I MIENIA. Zarówno monitoring wybranych obiektów stacjonarnie, jak i obsługa imprez masowych doskonale wpisują się w obszar funkcjonalności systemu.

Cechami szczególnie istotnymi dla branży będą:

 

 

  • możliwość podglądu aktualnej sytuacji w lokalizacji z dowolnego miejsca na świecie
  • możliwość odtworzenia tras pracowników ochrony oraz gości lokalizacji
  • możliwość przesyłania komunikatów do poszczególnych pracowników lub do wszystkich jednocześnie
  • możliwość przesłania przez pracownika natychmiastowej informacji o sytuacji niebezpiecznej dla niego lub osób w jego otoczeniu poprzez przycisk PANIC
  • możliwość optymalizacji pracy pojazdów ochrony oraz uszczelnienie nadzoru o wybrane rejony
  • możliwość wyznaczania stref nadzoru szczególnego wraz z nadaniem dodatkowych uprawnień i ograniczeń (np. zakaz wstępu, zakaz wychodzenia poza strefę, ograniczenie prędkości)
  • możliwość prowadzenia ewidencji czasu pracy oraz kontrola nad pracownikami w terenie
  • możliwość wykonania oraz wykorzystania w aplikacji ortofotomapy terenu (np. przed eventem oraz po jego zakończeniu)

 

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości systemu na działającym zestawie demonstracyjnym w wybranej przez Państwa lokalizacji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

KONTAKT

Project Manager – Anita Linka
e-mail: info@groundsafety.eu
tel: +48 506 048 036